Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Złośliwa autokorekta? Zobacz, z kim spotkał się Wałęsa!

JJ 7:59 11 lutego 2020
Zdj. Jarosław Kruk (Jrkruk)[CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], Wikimedia Commons, edytowane (zrzut ekranu z Twittera)
Były prezydent Lech Wałęsa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Lubi również spotykać się i fotografować z... rodakami- zdecydowanie, z rodakami! Niestety, nawet mimo najlepszych intencji piszącego, autokorekta w telefonie potrafi niekiedy wyciąć paskudny "psikus".

Tak było właśnie w przypadku byłego prezydenta. Wczoraj późnym wieczorem na profilu Lecha Wałęsy na Twitterze pojawiła się fotorelacja z Miami Beach. 

Obserwujący byłego polityka mogli zobaczyć jego zdjęcia z plaży w Miami. Na jednej z fotografii widać obok Wałęsy dwie osoby. Jeszcze wczoraj przed północą mogliśmy zobaczyć fotografie z podpisem "Maiami Beach i spotkanie z robakami". Dokładnie tak! 

 

 

5f992800b4f0a7d5be6f7a8550ade323.jpg

 

Po lawinie komentarzy- często kpiarskich- były prezydent usunął tweet i wstawił na nowo, już z poprawnym opisem. Zrezygnował z kłopotliwych "rodaków", decydując się na bezpiecznych "gości z Polski". Zablokował też częściowo swój profil. 

 

b4ec9d515100ca195c2f4d8d2a063142.jpg

 

Niestety dla prezydenta, internauci zdążyli zrobić zrzuty ekranu. Choć w sumie zawsze mogło być gorzej- Lech Wałęsa mógł na przykład pomylić się w pisowni słowa "beach" (plaża). 

To przestroga dla nas wszystkich: autokorekta w smartfonie bywa zdradliwa!

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze