Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Złodziej rozgromiony siłą ekspedientek. Tego się nie spodziewał! [ZOBACZ WIDEO]

am 16:33 6 lutego 2018
facebook.com
Zuchwałej próby kradzieży podjęli się mężczyźni w jednym ze sklepów w Płocku. Jeden z nich z powodzeniem wyniósł kilka artykułów spożywczych, natomiast jego partner nie miał tyle szczęścia. Gdy drzwi nie zareagowały na zbliżającego się mężczyznę, ten swoim zachowaniem zdradził niecne zamiary. Szybko unicestwiły go ekspedientki.

Wszystko zarejestrowały kamery. Złodzieje zachowywali się dość podejrzanie, co od razu wzbudziło zainteresowanie pracowników sklepu.

"Dawno nie wstawialiśmy nagrań z serii "W ukrytej kamerze", więc dziś mamy dla was odcinek dłuższy niż zwykle! Przedstawiamy w nim dwa czarne charaktery, które nie lubią płacić za zakupy. (Nie)stety nie zawsze dobrze się to dla nich kończy, o czym przekonacie się pod koniec tej historii" - czytamy we wpisie na Facebooku.

Jeden z nich zdążył ulotnić się ze sklepu, zanim ekspedientki przedsięwzięły działania. Drugi z kompanów nie miał tyle szcześcia. Natychmiast powalono go na ziemię.

Publikujemy takie nagrania w celach prewencyjnych. Pokazujemy, że widzimy kto kradnie i często się to nie udaje. Złodzieje albo są zatrzymywani i przekazywani policji albo udostępniamy policji nagrania w celu ich identyfikacji - mówi Krzysztof Chojnacki, prezes PSS Zgoda w Płocku, tłumacząc opóźnienie w publikacji nagrania zdarzeń z 15 stycznia.

 

Źródło: facebook.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze