Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Złamał kwarantannę, jeździł bez prawa jazdy. Syn gwiazdora disco polo trafi za kratki

JJ 15:58 10 kwietnia 2020
Fot. Piotr Morawski / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)
Syn Zenona Martyniuka, lidera discopolowego zespołu Akcent, spędzi najbliższy miesiąc w areszcie. Daniel M. niedawno wrócił z Niemiec, w związku z czym do 19 kwietnia miał być na obowiązkowej kwarantannie, jednak złamał ją już drugiego dnia.

Jako że to nie jedyne jego problemy z prawem, Sąd Rejonowy w Białymstoku postanowił ukarać młodego mężczyznę- donosi „Fakt”.

31-letni Daniel M. próbował oszukać policjantów, którzy przyjechali, aby sprawdzić go pod kątem przestrzegania kwarantanny. Nie zastali mężczyzny w domu. Gdy zadzwonili do M., tłumaczył, że właśnie bierze prysznic. 15 minut później funkcjonariusze zobaczyli jednak, jak 31-latek wbiega do mieszkania.

Co ciekawe, dwa dni później Daniel M. późnym wieczorem pojechał na stację benzynową – bez prawa jazdy, które sąd zabrał mu rok wcześniej na trzy lata. Mężczyznę poddano testom na obecność koronawirusa, zaś inspektor sanitarny ukarał go mandatem w wysokości 10 tysięcy złotych.

Ponieważ syn gwiazdowa disco polo nie respektował obowiązujących przepisów, został zatrzymany i umieszczony w specjalnym areszcie dla osób z grupy ryzyka zakażenia koronawirusem. Testy wykazały, że nie jest zakażony.

Danielowi M. białostocka prokuratura postawiła także zarzuty dotyczące łamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Prokurator wnioskował o trzy miesiące aresztu. Sąd zasądził ostatecznie miesiąc pozbawienia wolności.

 

Źródło: Fakt.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze