Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziobro: Nie wstydzimy się naszych wartości, bronimy ich oraz interesu Polski

M.N. 16:34 7 października 2017
facebook.com/MinisterstwoSprawiedliwosci
Nie wstydzimy się naszych wartości, bronimy ich oraz interesu Polski na forum międzynarodowym. Chcemy wspólnoty, ale pamiętamy, że naszym pierwszym zadaniem są zobowiązania wobec Polek i Polaków - mówił na konwencji Solidarnej Polski minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Ziobro przypomniał, że dwa lata temu Solidarna Polska zdecydował się połączyć z PiS i Polską Razem. – To był sukces. Oczywiście wiele jeszcze pozostało nam do zrobienia, wiele jeszcze zapewne moglibyśmy zrobić lepiej, ale z całą pewnością możemy powiedzieć już dziś z perspektywy tego czasu, jako politycy Zjednoczonej Prawicy, że mamy powody, żeby dzielić się też sukcesem – powiedział. – Cieszę się niezmiernie z tego, że Solidarna Polska jest częścią tego obozu wielkiej zmiany, tej ciężkiej pracy, którą wspólnie podjęliśmy w imię wartości i idei, które nas łączą - mówił Ziobro podczas konwencji SP. 

– Udaje nam się być wiernym wartościom, które zawsze szanowaliśmy, wartościom narodowym, ale też wartościom, które wpisane są w historię naszego państwa, narodu, ale też i tym, które zakorzenione są w chrześcijaństwie, że jesteśmy wierni tym wartościom, o których tak odważnie mówił Donald Trump, kiedy pięknie opowiadał o naszej historii - powiedział minister sprawiedliwości. – My nie wstydzimy się naszych wartości, my bronimy tych wartości, ale my też bronimy interesy Polski, polskiej racji stanu na forum międzynarodowym, w UE, wszędzie tam, gdzie uważamy, że należy stawiać na pierwszym miejscu polski interes. Chcemy wspólnoty, współpracy, ale pamiętamy, że naszym pierwszym zadaniem jest myśleć o tym, co jest tu w Polsce, o naszych zobowiązaniach wobec Polek i Polaków - mówił Ziobro.

– Nie będziemy ulegać dyktowanej, niekoniecznie szczerymi intencjami presji wprowadzania na teren Polski tysięcy, w perspektywie setek tysięcy, islamskich imigrantów, którzy nie zawsze niosą ze sobą pokój i szacunek dla wartości, które wyznajemy i szanujemy i których jesteśmy gotowi bronić - podkreślił lider SP.

 

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI: MS, PiS, Ziobro, SP


OTWARTYM TEKSTEM (ODC. 204) - TOMASZ DUKLANOWSKI ZDRADZA KULISY GRODZKIGATE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze