Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz wyprowadza z błędu Korwin-Mikkego: pedofilia i tzw. "edukacja seksualna" to to samo

am 10:35 17 maja 2019
zrzut ekranu z programu "Alarm"
"Korwin mylił się, że pedofilia jest lepsza niż systemowe gwałcenie dziecięcych psychik tzw. edukacją seksualną" – napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz, odnosząc się do materiału Telewizji Polskiej.

W sieci udostępniono fragment programu "Alarm", w którym znalazły się wypowiedzi tzw. "seksedukatorek".  Kobiety opowiedziały m.in. jak przemyca się treści LGBT i gender na takie zajęcia z dziećmi.

"Korwin mylił się, że pedofilia jest lepsza niż systemowe gwałcenie dziecięcych psychik tzw. edukacją seksualną a la @trzaskowski_ To to samo" – stwierdził na Twitterze publicysta "Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz.

 

Chodzi o słowa Janusza Korwin-Mikkego, które padły na antenie Radia Gdańsk. Polityk stwierdził, że kontakt z pedofilem jest dla dziecka mniej szkodliwy, niż lekcje wychowania seksualnego.

– Do tej pory myślałem, że jestem agentem rosyjskim, a teraz się okazuje, że jestem pedofilem. Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać – mówił w radiu Korwin-Mikke.

Źródło: Radio Gdańsk, TVP, Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze