Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz wskazuje na hipokryzję elit III RP: lawina obelg za wskazanie pochodzenia narodowego morderców gen. Nila...

pmb 11:14 26 lutego 2019
Fot. Telewizja Republika
Lawina obelg na Kukiza za wskazanie pochodzenia narodowego morderców gen. Nila – bo oni „przecież nie mordowali jako Żydzi”. Ale gdy na przykład mowa o szmalcownikach z chciwości kapujących na Żyda – to tamta strona „dialogu” nie ma żadnych zahamowań podkreślać, że to „Polacy donosili” – wskazuje na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.

Wszystko zaczęło się od tweeta Pawła Kukiza, w którym zwrócił uwagę na pochodzenie sędziów, którzy skazali na karę śmierci Augusta Fildeorfa „Nila”:

„Dziś 66. rocznica zamordowania Augusta Fieldorfa "Nila". Na karę śmierci skazany został przez "sąd" pod przewodnictwem Żydówki Marii Gurowskiej, córki Moryca i Frajdy z Eisenmanów. W składzie "sędziowskim" było jeszcze dwóch Żydów – Emil Merz i Gustaw Auscaler”.

W kolejnym tweecie Kukiz wyjaśnił swoje wcześniejsze słowa: „skoro minister Katz mówi o Polakach biorących udział w mordowaniu Żydów (a tacy niestety byli) pozwalam sobie przypominać o Żydach, którzy w służbie Sowietom mordowali Polaków”.

Lawina obelg na Kukiza za wskazanie pochodzenia narodowego morderców gen. Nila – bo oni „przecież nie mordowali jako Żydzi”. Ale gdy na przykład mowa o szmalcownikach z chciwości kapujących na Żyda – to tamta strona „dialogu” nie ma żadnych zahamowań podkreślać, że to „Polacy donosili”

– napisał na Twitterze publicysta „Do Rzeczy” Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze