Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz: Polsce prędzej grozi atak kosmitów niż nazizm

am 8:10 26 stycznia 2018
Rafał ZiemkiewiczTelewizja Republika
Gościem Telewizji Republika w "Podsumowaniu politycznym tygodnia" był, znany już wszystkim widzom, Rafał Ziemkiewicz. – W Niemczech ruch neofaszystowski jawnie figuruje. Żaden przeciętny Niemiec się do tego nie przyzna, ale czasy nazizmu były dla nich "fajne". W Polsce pamięć nazizmu jest dramatycznie odmienna - tłumaczył.

Manipulacja stacji TVN

- Tydzień został zdominowany przez kompletną "gównoburzę". Zrobienie afery z Wafel-SS, robienie z tego debaty sejmowej, jest absurdalne. "Fakty" są ciekawym programem. Zajmują się "powszechnie" występującym w Polsce nazizmem. Jak to ma się do tytułowych faktów? Gdy się o tym dowiedziałem, od razu przyszło mi do głowy, że celebrowanie rocznicy urodzin Hitlera w styczniu mija się z celem. Urodziny despoty przypadają w kwietniu. TVN nie kieruje się komercją ani dziennikarstwem - stwierdził Ziemkiewicz.

Nazizm w Polsce realnym problemem?

– Oczywiście, że Polsce prędzej grozi atak kosmitów niż nazizm. W Niemczech ruch neofaszystowski jawnie figuruje. Żaden przeciętny Niemiec się do tego nie przyzna, ale czasy nazizmu były dla nich "fajne". W Polsce pamięć nazizmu jest dramatycznie odmienna - mówił.

– Stąd właśnie, nigdy nie będzie nic więcej, niż kilku idiotów chowających się w lesie. Dla naszego państwa groźny jest post-komunizm. Ich dzieciom nadal się świetnie żyje. Wszystko to, co dzieje się w mediach liberalno-lewicowych, nie jest przekazem dla Polaków - chodzi o wizerunek Polski za granicami kraju - tłumaczył.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze