Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz o Kidawie-Błońskiej: Mizia się z objazdowymi zadymiarzami

JJ 9:39 11 lutego 2020
Telewizja Republika
Rafał Ziemkiewicz w ostrych słowach skomentował wczorajsze wydarzenia na uroczystościach 100-lecia zaślubin Polski z morzem w Pucku. Odniósł się m.in. do zachowania kandydatki PO na prezydenta, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Przypomnijmy, że ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda uczestniczył w poniedziałek w uroczystościach z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem. Przemowę głowy państwa w Pucku usiłowała zakłócić grupa osób stojących nieopodal sceny.

Demonstranci gwizdali na prezydenta, pokrzykiwali, a nawet obrzucali wulgarnymi wyzwiskami. Jeden z mężczyzn krzyczał „Duda, ty ch***”.

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, główna rywalka prezydenta Andrzeja Dudy w majowych wyborach, również gościła wczoraj z Pucku i chwilę po incydencie działaczy KOD podczas wystąpienia głowy państwa, spotkała się z osobami, które próbowały zakłócić przemówienie.

Kidawa-Błonska została przez demonstrantów powitana z głośnym aplauzem.

– Reasumując: pomiędzy popisami rozszczebiotanego głupactwa pani kandydatka na przemian apeluje, by się wzajemnie szanować, i mizia się z objazdowymi zadymiarzami paskudzącymi patriotyczne uroczystości wrzaskami 'Duda ty ch."- skomentował na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.

– Świat nie widział takiej kandydatki i takiej kampanii- podsumował publicysta.

 

 

 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze