Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz o Biedroniu: ten dzban dostał ponad 700 tys. głosów

pmb 16:17 19 czerwca 2019
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska
Publicysta "Do Rzeczy" skomentował ostatnie pomysły Roberta Biedronia. "Jest pomysł jak zwiększyć w Polsce koniunkturę i PKB. Nazwijmy go 'drugą Tajlandią'. Wiatraczki i – eufemizm – 'randkowanie'. Ten dzban dostał ponad 700 tys. głosów" – wskazał Ziemkiewicz.

Przypomnijmy: we wtorek Robert Biedroń zaprezentował na swoim profilu na Facebooku program nadesłany przez jednego z sympatyków Wiosny. Możemy w nim znaleźć m. in. legalizację prostytucji czy regulację datków kościelnych. Biedroń zapytał internautów co sądzą o takim pomyśle.

Pan Robert proponuje również zaskakujące zmiany w turystyce. "W Polsce w tej chwili jest tyle pięknych Słowianek, że grzech tego nie wykorzystać" – wskazuje sympatyk Wiosny i pisze o potrzebie "stworzenia portalu, który połączy randkę z turystyką". "Piękne randkujące Słowianki napędzą polską turystykę i gastronomię" – podkreśla. 

Ziemkiewicz mocno skomentował takie "pomysły". "Jest pomysł jak zwiększyć w Polsce koniunkturę i PKB. Nazwijmy go 'drugą Tajlandią'. Wiatraczki i – eufemizm – 'randkowanie'. Ten dzban dostał ponad 700 tys. głosów". 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze