Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz: Neumann daje wykład logiki mafijnej. Fajna taśma

PR 9:07 4 października 2019
Telewizja Republika
Polityczne podsumowanie tygodnia przez Rafała Ziemkiewicza skupiło się na trzech wydarzeniach, "gamechangerze Kurskiego", taśmach Neumanna oraz liście "Bigosa, Donosa i Ochlapusa".

 

Jak Dawid z Goliatem – gamechanger od Kurskiego

- Jutro ruszy w Polskę fala ludzi z Gazety Wyborczej rozdając darmowe gazety. Zatopi Polskę. Nie jestem w stanie powtórzyć słów Jarosława Kurskiego, coś o walce Dawida z Goliatem. Goliat miażdży TVN-y, Newsweeki, my jaki Republika też przygniatamy.

- Wracając do Kurskiego – jest stereotyp, że jeden z braci służy PiS-owi a drugi brat liberalno- lewicowemu salonowi i robi ich propagandę. Otóż nie, obaj służą PiS-owi, jeden jawnie, drugi jest tajnos agentos. Słowa wypowiedziane przez Jarosława Kurskiego to nie mogą być słowa które miałyby zaszkodzić PiS-owi.

- Jak znam życie to ten milion egzemplarzy gazety będzie zawierał tekst, że popierający PiS to potomkowie chłopów folwarcznych którzy nie mają prawa – to oczywiście cytat ze Stuhra.

- Elita III RP inaczej nie umie. To jak z legendą o skorpionie i żabie, wiedzą że utoną ale muszą przywalić jak mają okazję.

Neumann i po**by z Tczewa

- To kolejna taśma. Jest śmieszna. Neumann daje wykład logiki mafijnej. Kto z nami ten ma poparcie, jak odejdziesz to….

- Wskazuje tam, że osoba z zarzutami to może mieć jeszcze większe poparcie wśród anty-PiSu. Nie jest ot też żadnym zaskoczeniem ta logika PO. Jest też tam o Adamowiczu. Fajna taśma.

Bigos, Donos i Ochlapus

- Nie będę mówił o Trzaskowskim, czekam na pozew, chyba znowu się nie udało tam coś w ratuszu. Dąbrowa zapowiedział że dostane pismo z żądaniem przeprosin zaniechania naruszania dóbr osobistych. Bym więcej nie bił ich chyba. Nie wiem, poczekam nie będę odpowiadał na skan pisma. Teraz cieszmy serca, 3 byłych prezydentów Bigos, Donos i Ochlapus – napisało do Pawła Kasprzaka zwanego Posejdonem czy Trójzębem, by nie startował jako niezależny kandydat na senatora bo odbiera tym głosy Ujazdowskiemu.

 

Czytaj także:

POogarda przez duże P. ZOBACZ prywatną twarz Sławomira Neumana: w Tczewie są same p***eby, rzygam Tczewem [NOWE TAŚMY]


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze