Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz mocno o "zalewie kretyńskiego populizmu PO". Publicysta jak zwykle bez ogródek!

pmb 20:24 10 lipca 2019
Fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Rezygnacja z ochrony przez B. Szydło to ustępstwo przed zalewem kretyńskiego populizmu PO – przekonuje na Twitterze publicysta Rafał Ziemkiewicz. Beata Szydło poinformowała dzisiaj, że zrezygnowała z ochrony SOP.

"Rezygnacja z ochrony przez Beatę Szydło to ustępstwo przed zalewem kretyńskiego populizmu PO. Odpukać – tak samo, żeby nie być krytykowany za rzekomą rozrzutność przez zwalczającą go wtedy PO, zrezygnował z ochrony Paweł Adamowicz. Ze znanym skutkiem. Nic to nikogo nie nauczyło?" – pyta na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.

Europosłanka o rezygnacji z ochrony poinformowała w środę. – Sprawa ochrony jest wykorzystywana do politycznych ataków opozycji, dlatego dziś z niej zrezygnowałam. Była premier wystosowała również specjalny komentarz na Twitterze. "Standardowa ochrona SOP przysługiwała mi do 4 lipca. Została przedłużona gdyż otrzymywałam groźby karalne (powiadomiłam o tym organa ścigania)" – napisała.

Zobacz także: Rabiej wygraża, że powstrzyma "ofensywę zła". Ziemkiewicz: na pewno zrobi to tak głupia i pierdołowata opozycja 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze