Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz: Dramatyczny spadek bystrości Lisa – prezydentura Dudy jest dla niego tajemnicą

mg 9:14 1 czerwca 2015
telewizja republika
Poziom bystrości Tomasza lisa spadł jakby mu ktoś wyjął pendrive. Pisze o tajemniczej prezydenturze Dudy, a jeszcze przed drugą turą doskonale wiedział, jaka ta prezydentura będzie – mówił w TV Republika Rafał Ziemkiewicz.

Publicysta nawiązał do artykułu Tomasza Lisa zamieszczonego w nowym „Newsweeku”, przypominając, że stonowane podejście dziennikarza ma się nijak do jego retoryki sprzed wyborów.

– Co się stało? Jakby wypalono połowę mózgu Tomaszowi Lisowi – jeszcze w piątek przed ciszą wyborczą doskonale wiedział, jaka będzie prezydentura Andrzeja Dudy, za którego plecami stoi Kaczyński, teraz może zacznie go popierać – zastanawiał się.

Ziemkiewicz mówił również o kulisach kampanii Bronisława Komorowskiego. Nawiązał do licznych wpisów pokazujących się na Twitterze prezydenta, które zostały wyśmiane przez internautów z powodu licznych błędów.

– Największa tajemnica kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego to, kto wysyłał tweety. Pojawiają się tłumaczenia, że odpowiadał za to chłopak, który miał dwadzieścia parę lat i słabo mówił po polsku. Nie sądzę, żeby taki młody chłopak mógł rzucać hasła rodem z gierkowskich transparentów – uznał.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze