Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zielińska: Za dużo w Polsce polityków krzykliwych, za mało merytorycznej pracy w Sejmie

am 21:53 12 sierpnia 2019
Telewizja Republika
W polskiej polityce dużo jest polityków krzykliwych, często bywających w mediach, a niekoniecznie skupiających się na merytorycznej pracy w Sejmie. Takim przykładem jest dla mnie poseł Gasiuk-Pihowicz - mówiła poseł Elżbieta Zielińska w programie "TweetUp Republika".

W czwartek liderzy Kukiz’15 Paweł Kukiz i PSL Władysław Kosiniak-Kamysz podpisali porozumienie programowe o współpracy w wyborach do Sejmu. Kandydaci Kukiz’15 będą startować z list komitetu PSL-Koalicja Polska.

Poseł Bartosz Józwiak poinformował w piątek na konferencji prasowej w Sejmie, że wraz z posłem Tomaszem Jaskółą, Jerzym Kozłowskim i posłanką Elżbietą Zielińską złożyli w piątek do marszałka Sejmu rezygnacje z członkostwa w klubie Kukiz'15. "Podyktowane to jest bardzo wieloma rzeczami, państwo wiecie jakie są zawirowania wokół ewentualnego startu Kukiz'15 w kolejnych wyborach, ewentualnych koalicji, które będą zawarte. Wczoraj usłyszeliśmy na konferencji, że będzie to start z list PSL. I ta formuła nie jest dla nas odpowiednia jak i również sam styl prowadzenia rozmów. W ogóle te rozmowy koalicyjne nie są nam bliskie, czy nie są zgodne z naszymi oczekiwaniami. W tej sytuacji wydaje nam się, że nasze drogi z Pawłem Kukizem, czy z naszym ruchem Kukiz'15 się rozchodzą" - podkreślił Józwiak.

Zobacz najciekawsze wypowiedzi!

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze