Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zdrojewski: Schetyna odpowiada za naszą porażkę

A.N 7:19 16 października 2019
Wikimedia Commons
– Grzegorz Schetyna jako szef partii jest odpowiedzialny za te decyzje, które przełożyły się na naszą kolejną porażkę. W wyborach samorządowych i do Parlamentu Europejskiego nie mieliśmy prawa przegrać. A w ostatnią niedzielę przegraliśmy jako jedyni. Lifting już Platformie nic nie da - mówi Bogdan Zdrojewski.

Grzegorz Schetyna po kolejnych przegranych wyborach znalazł się w ogniu krytyki. Coraz częściej słychać głosy niezadowolenia w Platformie. Ostrą recenzję wystawił przewodniczącemu PO były minister kultury Bogdan Zdrojewski, który uzyskał w tych wyborach mandat senatora. Zdaniem byłego ministra kultury zabrakło klarowności i wiarygodności w przekazach:

– Odczuwalne były szarpnięcia, stanowiska i deklaracje od ściany do ściany, a także mało profesjonalne aktywności reaktywne. Zabrakło prawie wszystkiego: konsekwencji, logiki, wiarygodności, a przede wszystkim rozpoznawalnej, czytelnej oferty - Zdrojewski

– Mam przekonanie, że sam Grzegorz Schetyna, jako niezwykle doświadczony polityk wie, jaką dziś osobistą decyzję powinien podjąć – podkreśla.

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze