Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zderzenie szkolnego autobusu z cysterną. 3 dzieci rannych

PR 12:12 18 stycznia 2018
twitter
Do szpitala w Białymstoku po wypadku na drodze koło miejscowości Skłody Borowe (Podlaskie), trafiło troje dzieci. W autobus, którym uczniowie jechali do szkoły, uderzyła cysterna - poinformowało TVP Info.

Do groźnego wypadku doszło dziś na drodze lokalnej niedaleko miejscowości Skłody Borowe. Dwanaścioro dzieci i dwoje dorosłych opiekunów, jechało do szkoły w Nowych Piekutach. Na miejsce jednak nie dotarli z powodu niebezpiecznego wypadku.

Na autobus, który wiózł dzieci do szkoły, najechała cysterna.

Ze wstępnych ustaleń jakie podało TVP Info wynika, że kierowa autobusu próbował skręcić w lewo, jednak nie zdołał wyhamować by wykonać bezpieczny skręt i zaczął cofać. Wtedy właśnie, na autobus, z tyłu najechała cysterna.

Troje dzieci zgłosił po wypadku dolegliwości i zostały one przewiezione do szpitala w Białymstoku. Poszkodowani uczniowie mają 8, 13 i 14 lat. Na razie nie wiadomo jak groźnych urazów doznały, nie wiadomo tym samym, czy konieczna będzie dłuższa hospitalizacja.

Policja jest w trakcie ustalania dokładnych okoliczności i przebiegu wypadku. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Droga jest tymczasowo zablokowana a kierowcy muszą korzystać z objazdów.

Źródło: TVP Info, media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.174/1) - PRZEMYSŁ POGARDY W POLSCE I KTO GO URUCHOMIŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze