Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zderzenie ciężarówki z autokarami wiozącymi wycieczką szkolną. Kilkoro dzieci zostało rannych

D.Z. 16:39 24 września 2020
Wypadek drogowy w Pankach.Twitter, Policja Śląska Flaga Polski (@PolicjaSlaska)
Na skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z ulicą Krótką w miejscowości Panki w okolicach Częstochowy doszło do zderzenia auta ciężarowego z dwoma autokarami przewożącymi wycieczkę szkolną. Jak przekazał Portalowi TV Republika mł. bryg. mgr Mariusze Gosławski - 7 osób jest jest rannych. Najbardziej ucierpiał jedne z kierowców. Niczyjemu życiu jednak nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wedle informacji przekazanych nam przez oficera prasowego Komendanta Powiatowego w Kołobucku, siedem osób odniosło obrażenia, w tym dwóch kierowców jedne opiekun i czwórka dzieci. Odniosły one lekkie obrażenia. zostały przeprowadzone przez strażaków do pobliskiej remizy, skąd były odbierane przez rodziców. 
 
Jeden z kierowców utknął w autobusie. Uwalnianie go wymagała profesjonalnej operacji. Mężczyzna jednak przez cały czas był przytomny, udało się go wyciągnąć.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z ulicą Krótką w miejscowości Panki. Mieszkańcy od dawna narzekają na skrzyżowanie, na którym doszło do wypadku, zarzucając małą widoczność. 

Policja ustala przyczyny wypadku. 

Źródło: facebook, twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze