Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ZDECYDOWANE "NIE!!!" PROFANACJI I PROWOKACJI W KOŚCIELE. ZOBACZ LIST!

sm 12:03 7 maja 2019
Podczas Wielkiego Tygodnia Świąt Wielkanocnych, w kościele pw. Św. Dominika w Płocku (kościół na „Górkach”), doszło do prowokacji i profanacji Grobu Pańskiego.

W Wielką Sobotę, w dniu w którym wierni udają się do kościołów, aby zgodnie z tradycją chrześcijańską poświęcić pokarm, dwoje aktywistów płockich, z sobie tylko znanych pobudek, postanowiło „udekorować” Grób Pański  kolorową chorągiewką, symbolizującą ruch LGBT, wywołując awanturę, której skutkiem było wezwanie policji.

 

W Pierwszym Dniu Zmartwychwstania Pańskiego dwie inne osoby, głosząc hasła równości i tolerancji, próbowały zakłócić nabożeństwo w kościele, co również skutkowało interwencją policji.

 

Niestety, jednak homoterroryści na tym nie poprzestali. W nocy z piątku na sobotę, tuż przed świętem Miłosierdzia Bożego, postanowili tym razem „udekorować” otoczenie kościoła wybierając  w tym celumiędzy innymi pobliski śmietnik, toaletę typu toi toi, oraz znaki drogowe wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej z Dzieciątkiem Jezus w aureolach w kolorze tęczy – symbol ruchu LGBT.

 

Zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych ruch LGBT wdarł się do Europy i siłą, poprzez liczne gorszące demonstracje, narzuca swoją inność. Każdy odruch społecznego sprzeciwu lub osób pojedynczych wobec członków i zwolenników LGBT określany jest jako homofobia, nietolerancja i próba eliminowania tych osób ze społeczności lokalnych. Mówimy dość! tzw. poprawności politycznej i chowaniu „głowy w piasek” w uznaniu LGBT za normę. Mówimy stop!  oczekiwaniu przez zwolenników LGBT powszechnej akceptacji dla ich zachowań, często balansujących na granicy prawa. Domagamy się poszanowania naszych zwyczajów i przestrzegania naszych praw, w sposób szczególny, w naszych miejscach kultu.

 

Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec wydarzeń, które miały miejsce w par. pw. Św. Dominika. Podpisujemy ten protest dając wyraz sprzeciwu.

 

Tak! Dla tolerancji.

 

Nie! Dla narzucania swojego światopoglądu przez zwolenników LGBT. 

 

Krzysztof Nowakowski – przedsiębiorca, działacz opozycji antykomunistycznej

dr n. med. Grażyna Przybylska – Wendt członek Prezydium Komisji Krajowej NSZZ SOLIDARNOŚĆ pierwszej kadencji – działacz opozycji antykomunistycznej

kpt. Katarzyna Nowakowska pseud. Kasia – powstaniec warszawski, żołnierz AK

kpt. Zenon Kluczyński pseud. Zenek – żołnierz AK

Tadeusz Maria Taworski – delegat regionu płockiego na I Krajowy Zjazd Solidarności – działacz opozycji antykomunistycznej

mec. Włodzimierz Szafrański – działacz opozycji antykomunistycznej

Jakub Leszek Chmielewski – działacz opozycji antykomunistycznej

Andrzej Przemyłski – Stowarzyszenie Historyczne im. 11 GO NSZ

Paweł Felczak - Stowarzyszenie Historyczne im. 11 GO NSZ

Jacek Pawłowicz – dyrektor Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów PRL

Marek Martynowski,  Senator RP

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze