Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zawodnik „Świętych” ukarany za chustę z napisem „sługa Boga”. „Akceptuje karę, ale misja trwa”

PR 12:06 7 października 2019
twitter.com/demario__davis
Zarząd National Football League (NFL) – zawodowej ligi futbolu amerykańskiego, ukarał zawodnika New Orleans Saints dotkliwą karą finansową za to, że założył podczas meczu na głowę chustę z napisem „Sługa Boga” (MAN OF GOD). Zawodnik we wpisie na Twitterze wytłumaczył, że założona przez niego chusta to wsparcie szpitala St. Dominic's - dochód z jej sprzedaży wspiera ratownie życia.

 

Wspomagający zawodnik i kapitan „Świętych” Demario Davis musi zapłacić za założenie chusty z prochrześcijańskim napisem 7 tys. dolarów.

Dziennik „The Western Journal” podkreśla, że Davis otwarcie przyznaje się do wiary w Boga i publicznie mówi o tym, jak pomogła mu ona pokonać osobiste problemy.

Komentując na Twitterze decyzję NFL, zawodnik wytłumaczył sprawę z chustą i wskazał, ze nie zamierza przerywać swojej misji.- Akceptuję grzywnę, ale misja trwa! Są do pokonania przeszkody, a ja jestem tutaj, aby służyć !!! Wszyscy możemy. Ja, moja rodzina, opaska - to współpraca z St.Dominic Hospital, 100% dochodów przeznaczonych jest na pomoc w ratowaniu życia. Dołączasz się?” – napisał na Twitterze zawodnik New Orleans Saints.

 

 

Czytaj także:

Wielotysięczna demonstracja na ulicach Edynburga. Szkoci chcą niepodległości

Źródło: twitter.com/demario__davis, TVP Info, The Western Journal

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze