Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zawisza o zawiadomieniu ws. transparentu kibiców Legii: Frajerstwo z .Nowoczesnej umie tylko donosić

ap 10:41 10 maja 2016
Facebook/ Ruch Narodowy
Patologicznych donosicieli - najpierw na Polskę w Brukseli, teraz na Żyletę do prokuratury - trzeba tępić aż do korzenia. Jak to się potocznie mówi (w ramach "nawoływania do zabójstwa"), śmierć frajerom! – napisał działacz Ruchu Narodowego Artur Zawisza, który odniósł się w ten sposób do doniesienia złożonego przez polityków .Nowoczesnej ws. transparentu na meczu Legii Warszawa z Piastem Gliwice.

Podczas niedzielnego meczu Legii z Piastem Gliwice, na tzw. żylecie pojawił się transparent z napisem "KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla Was nie będzie gwizdów, będą szubienice". Był to komentarz kibiców warszawskiej drużyny do sprawy wygwizdania prezydenta Andrzeja Dudy podczas finału Pucharu Polski. Treść jaką zamieszczono na transparencie w znacznej mierze spotkała się z krytyką ze względu na groźbę karalną jaką może w sobie zawierać. Partia Ryszarda Petru, wymieniona wśród tych, na których czeka szubienica, złożyła w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. CZYTAJ WIĘCEJ

"Śmierć frajerom!"

Do sprawy odniósł się Artur Zawisza z Ruchu Narodowego, który postanowił skomentować nie tyle zachowanie kibiców Legii, a działanie podjęte przez .Nowoczesną. "Prawilne chłopaki umiałyby wygarnąć Żylecie w stosownym ulicznym języku, ale frajerstwo z Nowoczesnej umie tylko donosić" – napisał na Facebooku Zawisza. Jak dodał, patologicznych donosicieli - najpierw na Polskę w Brukseli, teraz na Żyletę do prokuratury - trzeba tępić aż do korzenia". "Jak to się potocznie mówi (w ramach "nawoływania do zabójstwa"), śmierć frajerom!" – skwitował.

"Szubienica jest passe"

Komentarz w sprawie pojawił się także od posła Roberta Winnickiego, również z Ruchu Narodowego. Na swoim profilu na portalu społecznościowym napisał, że w sprawie transparentu na Legii, "podziela głosy oburzenia, bo kara śmierci powinna wrócić, powinna obowiązywać za ewidentną zdradę państwa, ale szubienica jest rzeczywiście passe". "W nowoczesnych państwach stosuje się już inne metody" – podkreślił polityk.

Źródło: telewizjarepublika.pl, Facebook

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze