Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zatrzymania po atakach na kobiety w Niemczech

zm 7:26 7 stycznia 2016
FLICKR/ West Midlands Police/CC BY-SA 2.0
Trzy osoby zostały zatrzymane przez policję w związku z napaściami do jakich doszło w sylwestrową noc. Mężczyźni zostali zidentyfikowani jako sprawcy atakujący kobiety – podała niemiecka stacja radiowa.

Nawet kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów w czasie sylwestrowej "zabawy" w trzech niemieckich miastach: Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. Tylko w Kolonii mówi się o około 80 poszkodowanych. Imigranci molestowali kobiety, zrywali z nich ubrania, wyzywali je, okradali i próbowali zgwałcić. Niemiecka prasa napisała o tym dopiero w tym tygodniu, kiedy na jaw wyszło, że na policję zgłasza się tłum ofiar przemocy. CZYTAJ WIĘCEJ

W związku z brakiem świadków, którzy umieliby zidentyfikować sprawców napaści, policja wątpiła, czy uda się zatrzymać jakichkolwiek podejrzanych.

Tuż po zgłoszeniu ataków, w poniedziałek, policja w Kolonii aresztowała już pięciu mężczyzn (imigrantów w wieku 18-24 lat), ale nie wiadomo czy będzie w stanie postawić im zarzuty. Sprawcy pochodzą z krajów północnoafrykańskich i arabskich.

Źródło: telewizjarepublika.pl, TVN24, wiadomosci.radiozet.pl, www.bbc.com

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze