Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zapowiada się ostra walka o stery w Nowoczesnej- internauci rozbawieni

PR 11:52 18 listopada 2017
Do kandydatów, na przewodniczącego Nowoczesnej dołączyła posłanka Kamila Gasiuk-Pihowicz. Poinformował o tym sam Ryszard Petru. O stanowisko szefa Nowoczesnej, będzie walczyło aż pięcioro kandydatów.

Dziś rano, poprzez Twittera, Ryszard Petru poinformował, że jest kolejny kandydat na stanowisko szefa Nowoczesnej. Będzie nim Kamila Gasiuk-Pihowicz. Ubiegając się o to stanowisko, wystartowała w rywalizacji z Katarzyną Lubnauer, Piotrem Misiło, Pawłem Pudłowskim oraz oczywiście Ryszardem Petru.

Posłanka Gasiuk-Pihowicz, jest prawniczką, pracowała m.in. w Biurze Rzecznika Praw obywatelskich. Była też rzeczniczką Nowoczesnej.

Obecnie, jest członkiem Komisji ds. UE oraz Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Jest szefową Parlamentarnego Zespołu do spraw Ładu Konstytucyjnego i Praworządności oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Reformy Wymiaru Sprawiedliwości.

Informacja o dołączeniu 5 kandydata do wyborów na szefa Nowoczesnej wywołała niemałe poruszenie w portalach społecznościowych, oto reakcje niektórych internautów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: niezależna.pl / Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze