Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ZAORANE! Mazurek ws. apelu Biedronia: niech jego realizację zacznie od siebie

M.N. 17:15 11 marca 2019
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska
W sprawie apelu lidera Wiosny Roberta Biedronia o upublicznienie zarobków w administracji: transparentność finansów jest ważna, niech realizację apelu pan Biedroń zacznie od siebie od pokazania, kto finansuje jego ugrupowanie - oświadczyła rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Podczas briefingu przed siedzibą Dziennika Podawczego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Robert Biedroń poinformował, że Wiosna w poniedziałek złoży wniosek w kancelarii premiera w trybie dostępu do informacji publicznej dotyczący wynagrodzeń w KPRM.

 

Zapowiedział, że tego typu wnioski zostaną złożone we wszystkich urzędach wojewódzkich, marszałkowskich, gmin w całej w Polsce. Wiosna - jak mówił - chce informacji o zarobkach wiceprezydentów miast, ich doradców, wicemarszałków, wicewojewodów, urzędników i pracowników spółek Skarbu Państwa.

Apel skomentowała na Twitterze rzeczniczka PiS, wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek. "Ws. apelu Biedronia o upublicznienie zarobków w administracji: transparentność finansów jest ważna, niech realizację apelu Pan Biedroń zacznie od siebie od pokazania, kto finansuje jego ugrupowanie" - napisała.

 

Lider Wiosny podkreślał w poniedziałek, że państwo nie może być traktowane jak jeden wielki bankomat, gdzie "za pomocą legitymacji partyjnej wyciąga się kasę".

 

Źródło: Telewizja Republika, IAR, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze