Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zamknięte ulice i miasto w korkach. Warszawa po awarii

K.B. 10:49 12 grudnia 2019
Twitter
Po awarii ciepłowniczej w Warszawie wciąż zamknięta jest część ul. Powsińskiej w kierunku centrum od ul. Św. Bonifacego do ul. Limanowskiego. Policja apeluje do kierowców o omijanie tego miejsca.

Jak przekazał kom. Jarosław Sawicki z Komendy Stołecznej Policji, dopuszczony do ruchu jest już odcinek Powsińskiej w kierunku Wilanowa. Zamknięta pozostaje natomiast część Powsińskiej w kierunku centrum na odcinku Św. Bonifacego – Limanowskiego.

Policjant zaznaczył, że po godz. 7 można się spodziewać wzmożenia ruchu, a tym samym – korków. Nad ruchem czuwają patrole policji. Funkcjonariusze apelują do kierowców, aby w miarę możliwości omijali miejsce utrudnień.

Wskutek zamknięcia części ulicy inaczej kursują autobusy linii 131, 180, 185, 187 i 164. Informacje na temat zmian komunikacyjnych w Warszawie aktualizowane są pod adresem: wtp.waw.pl.

Jak przekazało miasto, w środę wieczorem i w nocy udało się wznowić dostawy ciepła do wszystkich dzielnic Warszawy. Ostatnią z nich był Ursus, gdzie gorąca woda tłoczona jest bezpośrednio z Elektrociepłowni Siekierki, położonej dwa kilometry od miejsca awarii.

Stołeczny ratusz poinformował też, że ekipy techniczne Veolii Energii Warszawa, dostawcy ciepła dla stolicy, nieustannie pracują nad usunięciem wszystkich skutków awarii.

– Trwają działania, które mają umożliwić także wznowienie dostaw ciepła do budynków położonych najbliżej miejsca zdarzenia, czyli obrębu ulic: Antoniewska, Trasa Siekierkowska, Idzikowskiego, Puławska, Limanowskiego, Gołkowska – podał Kamil Dąbrowa, rzecznik prasowy Urzędu m.st. Warszawy.

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze