Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zamarzył mu się gang więc... skradł blisko 2 tys. naklejek! Policja szybko rozprawiła się z "bossem"

am 11:45 17 listopada 2018
youtube.com/@SklepyBiedronka
Policjanci z powiatu świdnickiego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież naklejek umożliwiających odebranie nagród rzeczowych. Do zdarzenia doszło w jednym z dyskontów. Łupem sprawcy padło tam blisko 2 tys. naklejek. Pytany o motywy kradzieży, zatrzymany stwierdził, że "przestępstwa nie planował i działał pod wpływem impulsu". Za swój czyn będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w wyniku pracy operacyjnej ustalili, a następnie zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który w październiku br. w jednym z dyskontów na terenie miasta ukradł taśmę z naklejkami umożliwiającymi odebranie pluszowych zabawek.

Łupem mieszkańca powiatu świdnickiego padło dokładnie 1896 sztuk naklejek. W przypadku gdyby mężczyzna wymienił naklejki na pluszaki, mógłby odebrać ich aż 31.
Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu kradzieży. Jak wyjaśnił, przestępstwa nie planował i działał pod wpływem impulsu.

Mężczyzna przyznał się do winy. Przypomnijmy, że za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze