Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zakończyła się sekcja zwłok wyłowionych z Warty. Prokuratura: Bardzo prawdopodobne, że to Ewa Tylman

mg 15:34 26 lipca 2016
ALERT POZNAŃ
Po 3-godzinnej sekcji zwłok wyłowionych z Warty w okolicach Poznania, prokuratura informuje, że z dużą dozą prawdopodobieństwa jest to ciało Ewy Tylman. Jednak nie ma co do tego pełnej pewności. Będą w tej sprawie prowadzone dodatkowe badania.

Wczoraj wieczorem, w małej miejscowości Czerwonak w powiecie poznańskim, odnaleziono zwłoki kobiety. Jak informował wówczas rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu Andrzej Borowiak, może to być zaginiona w listopadzie 2015 r. Ewa Tylman.

Według doniesień RMF FM, na ciało natrafiła przypadkowa osoba. "Ubiór i przedmioty osobiste wskazują, że może to być Ewa T." – napisał na Twitterze Andrzej Borowiak, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Dziś ma być przeprowadzona sekcja zwłok, która umożliwi ostateczną identyfikację odnalezionego ciała.

26-letnia Ewa Tylman zaginęła w listopadzie 2015 roku. Nie wróciła z formowej imprezy. W drodze do domu kobiecie towarzyszył kolega, Adam Z., który usłyszał zarzut zabójstwa. Na razie śledczy nie mają dowodów przesądzających o sprawie. Podejrzany o zabójstwo przebywa w areszcie.

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze