Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zakaz handlu obejmie soboty? Kolejny FAKE NEWS "poważnych" mediów!

20:24 26 października 2018
zdjęcie ilustracyjnepixabay.com
Dzisiejsza wypowiedź minister Elżbiety Rafalskiej w Radiu Zet niewątpliwie była tematem numer jeden w mediach. Okazuje się, że słowa polityk zinterpretowano opacznie, w wyniku czego w sieci zaczął krążyć fake news. Chodzi o rzekomą propozycję rządu, aby zakaz handlu wydłużyć również na soboty.

Wypowiedź minister Elżbiety Rafalskiej w Radiu Zet niewątpliwie była tematem numer jeden w mediach. Okazuje się, że słowa polityk opatrznie zinterpretowano, w wyniku czego w sieci zaczął krążyć fake news. Chodzi o rzekomą propozycję rządu, aby zakaz handlu wydłużyć również na soboty.

"Zakaz handlu zostanie wydłużony także na soboty".

To tytuł dzisiejszego artykułu, który pojawił się na łamach "Rzeczpospolitej". Dowiedzieć się w nim można, że nie chodzi o całą sobotę, a o jej dwie godziny (22-24), mające być wolnymi ze względu na osoby pracujące w soboty do północy.

Zagadnienie dotyczy propozycji "Solidarności", która domaga się od rządu wydłużenia zakazu handlu w niedzielę. Proponuje, aby ten obowiązywał już od godz. 22 dnia poprzedniego.

"Rzeczpospolita" nieco mija się z prawdą…

 

Tytuł tekstu na portalu stacji Radia ZET również pozostawia wiele do życzenia.

"Zakaz handlu także w soboty. Rafalska: Zostanie wprowadzony bardzo szybko". To już wersja po korekcie. W pierwotnej wersji czytelnikom zaproponowano artykuł pt. "Zakaz handlu od soboty do poniedziałku. Kiedy zostanie wprowadzony?".

 

Źródło: rp.pl, RADIO ZET

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze