Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zagubione na oceanie dryfowały przez 5 miesięcy. ZOBACZ jaką gehennę przeżyły

M.N. 11:49 28 października 2017
Wikimedia Commons
Słowa jednej z kobiet, które dryfowały na Pacyfiku przez prawie pół roku, mogą wprawiać w zdumienie. Na Tahiti miały dotrzeć po 18 dniach. Skończyło się skrajnie wyczerpującym rejsem, który zapamiętają na całe życie. Kobiety uratowała jednostka US Navy.– Moja towarzyszka nigdy wcześniej nie żeglowała - powiedziała Jennifer Appel, jedna z uratowanych przez jednostkę US Navy.

Appel dodała, że wyprawę z Hawajów na Tahiti planowała dwa lata. Rejs miał potrwać niecałe trzy tygodnie, jednak kobiety dryfowały 5 długich miesięcy na uszkodzonej łodzi. Ich radio miało zbyt mały zasięg, by ktoś odebrał sygnały SOS.

– Nie miałam pojęcia, w co się pakuję. Kiedy zapytałem Nataszę, czy ze mną popłynie, ostrzegłam ją, że nie potrafię przewidzieć, co się wydarzy na oceanie. Wtedy ona powiedziała: To jest OK, mimo że nigdy nie byłam na takiej łodzi - relacjonuje dalej Jennifer Appel.

Kobiety opowiadają o koszmarze, jaki przeżyły na oceanie. Ich jacht pewnego dnia zaatakowały rekiny tygrysie - informuje "Guardian". Następnego dnia drapieżniki wróciły i ponownie przypuściły atak. – Byłyśmy niesamowicie szczęśliwe, że nasz kadłub był wystarczająco mocny, by wytrzymać te ataki - opowiada uratowana kobieta.

 

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze