Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zaginął Piotr Woźniak-Starak / Media: Narkotyki w motorówce

M.N. 21:05 20 sierpnia 2019
INSTAGRAM / PIOTR WOŹNIAK-STARAK
Piotr Woźniak-Starak wciąż nie został odnaleziony. Kolejne doniesienia opublikował teraz "Twój Kurier Olsztyński". Gazeta podaje, że na motorówce znaleziono narkotyki.

 "Twój Kurier Olsztyński" informuje, że w motorówce znaleziono narkotyki.

By zweryfikować te informacje Wirtualna Polska skontaktowała się z policją, która odesłała dziennikarzy do prokuratury. - Nie ujawniamy żadnych szczegółów dotyczących postępowania przygotowawczego - powiedział Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

"Twój Kurier Olsztyński", powołując się na swojego informatora pisze, że osoby poszukujące Piotra Woźniaka-Staraka odkryły "pływającą na wodzie męską koszulę". "Z kolei na śrubie motorówki zidentyfikowano kawałki koszuli oraz ludzkie włosy. Do kogo należą, tego nie wiemy" - pisze gazeta.

 

Piotr Woźniak-Starak w niedzielę nad ranem miał wypaść z motorówki do jeziora Kisajno. Świadek zdarzenia w rozmowie z Radiem ZET podkreśla, że dziwne zachowanie łodzi obserwował razem z kolegą już od godz. 2 w nocy. To wtedy poinformowali służby, że może dziać się coś niepokojącego.

 CZYTAJ TAKŻE: 
 

Źródło: "Twój Kurier Olsztyński", wp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze