Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zaginął mężczyzna chory na Alzheimera. Pomóż i udostępnij!

M.N. 19:19 15 października 2019
Facebook
Zaginął 77-letni Andrzej Zając z Warszawy – alarmuje Fundacja ITAKA. Mężczyzna poszukiwany jest od niedzieli, 13 października – wyszedł wtedy ze swojego domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Ostatni raz widziany był przy cmentarzu na Marysinie Wawerskim około godziny 18.30.

Poszukiwany mieszkaniec Warszawy, 77 lat, 172 centymetrów wzrostu, zielone oczy.

UWAGA – mężczyzna może potrzebować pilnej pomocy i opieki medycznej. Pan Andrzej cierpi na zaburzenia, wynikającej z choroby Alzheimera. O pomoc w poszukiwaniach apeluje przede wszystkim rodzina zaginiona.

"Wczoraj (13 października 2019) zaginął mój tata Andrzej Zając. Choruje na Alzheimera, ma problemy z komunikacją. Ostatnio był widziany w Warszawie przy cmentarzu na Marysinie Wawerskim wczoraj około 18.30. Bardzo proszę o pomoc. Ewentualne informacje proszę przekazywać na priv lub numery tel. 604 58 66 88 lub 602 584 866" – poinformowała na Facebooku osoba z rodziny Pana Andrzeja.

Jak z kolei apeluje ITAKA, każdy kto widział zaginionego lub posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest natychmiastowy kontakt z fundacją - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 22 654 70 70 lub z warszawską policją.

 

Źródło: Radio Zet

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze