Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zaginął 11-letni Maciej

M.N. 11:35 29 czerwca 2019
policja.pl
11-letni Maciej Alker z Raciborza wyszedł z domu 28 czerwca ok. godz. 19.00 i do chwili obecnej nie wrócił. Policja opublikowała jego zdjęcie i opis ubioru.

Ma 150 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie-blond, oczy koloru niebieskiego, blizna w kształcie owalnym o średnicy 5 cm na prawej łopatce.

11-latek może poruszać się rowerem typu ,,BMX” koloru czerwonego.

 

Osoby posiadające informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu pod numerami stacjonarnymi 32 459 42 55,  lub telefonami alarmowymi 997 bądź 112.

Na szczęście 11-latek już się odnalazł.

- W związku z powrotem nieletniego w dniu dzisiejszym przed godziną 9.00 do miejsca zamieszkania czynności poszukiwawcze zostają odwołane. Jak ustalili raciborscy stróże prawa nieletni przez całą noc przebywał u swojego kolegi, o poranku cały i zdrowy powrócił do miejsca zamieszkania - czytamy na stronie policji.

 

Funkcjonariusze wystosowali po sprawie do wszystkich rodziców apel:

Apelujemy ! Do rodziców by w podobnych przypadkach, gdy w ich domach pojawią się znajome dzieci, aby niezwłocznie nawiązali kontakt z ich opiekunami celem ustalenia czy samowolnie nie opuściły domów. Aby nie dopuścić do sytuacji stresowych.  Pamiętajmy, że w  przypadkach związanych z zaginięciem osoby zaangażowanych jest wiele sił i środków, a informacja przekazana do Policji pozwoli zapobiec stresowi jaki towarzyszy opiekunom zaginionego dziecka.

 

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze