Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zabolała co poniektórych okładka „GPC”. Już straszą pozwem!

Sm 21:47 11 lutego 2018
Okładka Gazety Polskiej Codziennie z 9 lutego zabolała tych, którzy na każdym kroku plują na Polskę za granica, zwłaszcza w Parlemnencie Europejskim. Zwłaszcza politycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. I oczywiście media III RP już grzmią i w bęben uderzają. A o co konkretnie chodzi?

Na okładce widzimy m.in postacie z tzw opozycji totalnej w PE, które nie przepuszcza żadnej okazji do opluwania obecnego, demokratycznie wybranego rządu polskiego. I tytuł: Zawodowi kłamcy, czyli szmaciarze!

- Nie pozwolimy nikogo bezkarnie obrażać, a już na pewno nie przez politruków udających dziennikarzy - podkreślił lider PO Grzegorz Schetyna w ... jutrzejszym wywiadzie dla Rzeczpospolitej. 

I dalej dziennikarz Jacek Nizinkiewicz puszcza w eter, co jeszcze sądzi pan Schetyna o okładce : - Zagranica nie nabierze się na łagodną twarz PiS - mówi . Czyli Schetyna zapowiada jeszcze większa walkę z Polską za pomocą środków zagranicznych. 

Schetyna też straszy: "Prawnicy przyjrzą się okładce i rozważymy kroki prawne przeciwko GPC. Nie pozwolimy nikogo bezkarnie obrażać, a już na pewno nie przez politruków udających dziennikarzy. 

Przypomnijmy prorocze słowa Sakiewicza, które tak rozsierdziły Panią Thun i jej podobnych: - Ja nie mówię o szmalcownikach. Jeżeli już, to o szmaciarzach. Mnie to określenie się bardzo podoba. Bo rzeczywiście w Polsce jest frakcja szmaciarzy, czyli ludzi, którzy za pieniądze zrobią krzywdę Polsce - mówił w TVP.

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze