Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

WZRUSZAJĄCE! 7-latek wysłał list do zmarłego taty. Odpowiedź poczty poruszyła internautów

AS 11:41 29 listopada 2018
facebook
7-letni Jase Hyndman wręczył listonoszowi list, który był zaadresowany do "do taty w niebie". Brytyjska poczta nie pozostała obojętna na prośbę chłopca, jej zachowanie poruszyło tysiące internautów.

Tata Jaea'a zmarł cztery lata temu. Co roku w dniu urodzin ojca, Jase wraz ze swoją siostrą starali się w jakiś sposób uczcić jego pamięć. 7-latek postanowił wysłać swojemu tacie kartkę urodzinową.

– Panie listonoszu, czy możesz zabrać to do nieba na urodziny mojego taty? Dziękuję - napisał na kopercie.

Royal Mail postanowiło wysłać chłopcu odpowiedź. W liście z pozdrowieniami zapewniono go, że wiadomość dotarła do jego taty, choć oczywiście nie było to łatwe z racji "gwiazd i innych galaktycznych obiektów, których trzeba było unikać podczas drogi do nieba".

– Priorytetem Royal Mail jest bezpieczne dostarczanie poczty naszym klientom. Wiem, jak ważna jest dla ciebie twoja wiadomość. Będę nadal robił wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić bezpieczne dostarczenie do nieba - napisał Sean Milligan, asystent kierownika dostaw.

Mama chłopca podzieliła się odpowiedzią od poczty na Facebooku. Napisała, że chłopiec jest przekonany, że jego tata otrzymał kartkę urodzinową i jest za to niezwykle wdzięczna poczcie. Podkreśliła, że poczta przywróciła jej wiarę w ludzkość, gdyż myślała, że list zostanie po prostu zignorowany.

Post kobiety zyskał wręcz szaleńcza popularność na Facebooku. Na ten moment został udostępniony ponad 200 tysięcy razy oraz otrzymał ponad 370 tysięcy polubień. 

 

Źródło: Facebook // o2.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze