Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wyrwich: my nie stosujemy weta, żeby go zastosować, tylko żeby zachować suwerenność Polski

AR 18:36 10 grudnia 2020
Goście "Wolnych Głosów" wypowiedzieli się również na temat związany z obietnicami obecnego prezydenta Warszawypixabay.com
W dzisiejszym programie "Wolne głosy" gośćmi red. Marcina Bąka byli Tomasz Truskawa oraz Mateusz Wyrwich. Tematami rozmowy była sprawa weta Polski i Węgier oraz niespełniane obietnice prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

Na temat budżetu Unii Europejskiej Tomasz Truskawa wypowiedział się jednoznacznie.

- Chciałbym żeby zakończyło się to kompromisem. Potrzeby w zakresie funduszu covidowego wymagają jak najszybszego uruchomienia. Uważam, że kompromis będzie zawarty i do zastosowania weta z naszej strony nie dojdzie.

Natomiast Mateusz Wyrwich uważa, że:

- My nie stosujemy weta, żeby go zastosować, tylko żeby zachować suwerenność Polski.

 Goście "Wolnych Głosów" wypowiedzieli się również na temat związany z obietnicami obecnego prezydenta Warszawy

- Jest to partia, która dużo obiecuje i niczego nie spełnia. Ja bym powiedział, że to jest partia oszustów. Nie można mówić o partii kiedy 20% z zapowiadanych propozycji jest spełnianych, nie dlatego, że jest to niemożliwe tylko dlatego, to była kampania wyborcza. To co było obiecywane przez Trzaskowskiego, tym roku nie zostało zrealizowane - powiedział Wyrwich.

- Chciałbym zwrócić uwagę, że Trzaskowski na potrzeby kampanii mówił, że będzie wnioskował o ulicę Lecha Kaczyńskiego, później był problem z oczyszczalnią ścieków, następnie był na urlopie, teraz mówi, że kobiety są pałowane na ulicach. Jak ja wspomnę jak ludzie byli pałowani w latach 80 z porównaniem do tego, co jest teraz to stwierdzenie, że policja jest łagodna to mało powiedziane. To pokazuje jaką wspólną Polskę chce budować Trzaskowski.

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze