Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

WYROK W PROCESIE KRAMEK – „GAZETA POLSKA” \ Sakiewicz bez ogródek: sędzia przyszedł z gotowym wyrokiem i go odczytał!

M.N. 18:15 24 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Z pewnością będzie sprawa dyscyplinarna tego sędziego. Zostały naruszone wszelkie procedury i sędzia opowiedział się po jednej ze stron. Myślę, że taki sędzia nie powinien orzekać w żadnej ze spraw – mówił na antenie Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz, red. nacz. „Gazety Polskiej”.

Sędzia Tomasz Jaskłowski musiał rozstrzygnąć sprawę, w której stroną był Bartosz Kramek z Fundacji „Otwarty Dialog” (w lipcu 2017 roku obok „Akcji Demokracji” organizator protestów przeciwko reformie Sądu Najwyższego). Także w tamtym czasie Kramek nawoływał do „wyłączenia rządu”. O tym nie było dzisiaj mowy! Ani o fundatorach FOD, ani politycznych akcjach... Sędzia bowiem nie dopuścił żadnych wniosków dowodów. Na rozprawę przyszedł... z gotowym wyrokiem!

Zgodnie z jego treścią "Gazeta Polska" ma przeprosić Bartosza Kramka oraz wpłacić 10 tys. zł na Centrum Praw Kobiet. Sąd nie przyjął żadnego materiału dowodowego. Przyszedł z gotowym wyrokiem i go odczytał. (…) Sąd opowiedział się po jednej ze storn – a nas nienawidzi. Pan sędzia załatwił Kramkowi to, że będzie mógł wciąż uprawiać ruską politykę na terenie Polski – stwierdził red. Sakiewicz. 

APELACJA?

Z pewnością będzie sprawa dyscyplinarna tego sędziego. Zostały naruszone wszelkie procedury i sędzia opowiedział się po jednej ze stron. Myślę, że taki sędzia nie powinien orzekać w żadnej ze spraw. Ja nie chcą takiego sędziego - to jest skandal. (…) Nie odbył się nawet proces – sędzia po prostu odczytał wyrok – mówił nam red. Nacz. „Gazety Polskiej”. 

Gdyby jeszcze rzecz dotyczyła samego Kramka – ale ona dot. wszystkich osób, które zapowiadały nową „kampanię wrześniową”. Po nieudanym puczu chcieli przeprowadzić kampanię wrześniową, która kojarzy się tylko z jednym... – podkreślił.  

 

W uzasadnieniu sędzia wygłosił szereg złotych myśli.

 

ZOBACZ TUTAJ

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze