Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wypadek po rozpoczęciu szkoły. 18-latek nie żyje, inni są ciężko ranni

K.B. 17:39 3 września 2019
KPP Ryki
Dramatyczny wypadek miał miejsce na drodze w Nowym Zadybiu na Lubelszczyźnie. Grupa młodzieży wracająca z inauguracji roku szkolnego samochodem osobowym, zderzyła się z ciężarówką. 18-letni Krystian zginął na miejscu, pozostali są ranni.

Czworo 18-latków jechało w poniedziałkowe popołudnie osobowym saabem z rozpoczęcia roku szkolnego w kierunku rodzinnego Kłoczewa. Na łuku drogi w pobliżu Nowego Zadybia samochód zjechał nagle na lewą część jezdni.

- Saab zderzył się z ciężarową scanią. Na miejscu zginął 18-latek, który podróżował na tylnej kanapie – powiedział Wirtualnej Polsce podinsp. Robert Wąsik z policji w Rykach.

- Nie wiemy jeszcze, dlaczego 18-latek zjechał wprost przed ciężarówkę. Jest to jednak z pewnością okazja, aby zaapelować do młodych kierowców: brawura i nadmierna prędkość to główne przyczyny wypadków – dodał policjant.

Kierowca oraz dwie pasażerki zostali przewiezieni do szpitala. Jedną z nastolatek ze względu na ciężki stan zdecydowano się przetransportować śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zarówno kierowca ciężarówki jak i saaba byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśnia drogówka i prokuratura.

 

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER (STANKOWSKI) - JACEK OZDOBA (PIS) - SCHETYNA DOPROWADZIŁ JACHIRĘ DO SEJMU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze