Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wyciekły tzw. taśmy Kukiza. "Nienawidzę Zawiszy k****, jak go widzę, to białej gorączki dostaję"

ma 13:05 22 kwietnia 2016
Paweł KukizFlickr.com/Piotr Drabik/CC BY 2.0
Wczoraj w internecie pojawiły się nagrania, na których lider ugrupowania Kukiz'15 Paweł Kukiz miał obrażać byłego posła i działacza Ruchu Narodowego Artura Zawiszę. "Jak widzę Zawiszę to k**** białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować k****, Murzyna zastrzelić to dostaję białej gorączki" – mówił Kukiz w opublikowanym nagraniu.

"Jak za mną chodził ten… ty tego nie nagrywasz, mam nadzieję? Jak mi działał na nerwy, jak za mną jeździł ten s******** ten Zawisza, wszędzie, rozumiesz, chciałem przy********* mu." – kontynuował lider Kukiz'15.

Nagranie pojawiło się m.in. na profilu "Kukiz nas zdradził" na portalu Facebook. Po krótkim czasie administratorzy profilu opublikowali kolejne fragmenty nagrania, na których Kukiz mówi: "Czy wyście nie zauważyli, że ten Ruch Narodowy się rozp*******, czy nie? czy to był k**** przypadek".

Sprawę skomentował Artur Zawisza, który na swoim profilu na Facebooku napisał: Primo, co do bycia „s**********”, którego pan Paweł Kukiz „nienawidzi” i któremu chciał „wyp********”, to ludzkich uczuć nie będę komentował, bo to zostawiam psychologom. (...) Tertio, co do „jeżdżenia za” Pawłem Kukizem, to spotkałem się z nim w lipcu zeszłego roku czterokrotnie. (...) Do tego ostatniego punktu dodam, iż podczas wesela Roberta Winnickiego nie zamieniłem ani jednego słowa z panem Pawłem Kukizem" – odpowiedział Zawisza. 

 

Źródło: Facebook, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze