Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wybił szybę, wszedł do mieszkania byłej partnerki i... usnął na podłodze!

K.B. 18:19 7 października 2019
wola.policja.waw.pl
Mężczyznę zatrzymali w mieszkaniu byłej partnerki policjancji z warszawskiej woli. 36-latek przebywa w areszcie, po tym jak przez wybitą szybę w oknie wszedł do mieszkania swojej byłej konkubiny, po czym zasnął u niej na podłodze.

Zdenerwowana kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że były konkubent wdarł się do jej mieszkania i tam śpi - przekazała rzecznik wolskiej komendy komisarz Marta Sulowska. Dodała, że wcześniej mężczyzna wybił szybę w oknie i wszedł przez nie do mieszkania.

Sulowska podała, że 36-latek ma od sierpnia zakaz kontaktowania i zbliżania się do byłej konkubiny. Kiedy mieszkali razem, wszczynał po pijanemu awantury, szarpał ją, dusił i popychał. Mimo zakazu nadal nachodził kobietę.

Przez okno wszedł do jej mieszkania kilka dni temu. Po odebraniu zawiadomienia policjanci zatrzymali 36-latka. Na komendzie usłyszał zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego, naruszenia miru domowego, gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Mężczyzna usłyszał je w warunkach recydywy, bowiem wcześniej przebywał w zakładzie karnym za podobne przestępstwa - poinformowała policjantka.

Decyzją sądu 36-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.
Źródło: wola.policja.waw.pl, rmf24, media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.174/1) - PRZEMYSŁ POGARDY W POLSCE I KTO GO URUCHOMIŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze