Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wszystko jasne! KOD-ziarstwo polonijne pokazało swoje "czerwone, UB-eckie oblicze " !

Sebastian Moryń 19:29 4 maja 2018
fot. Twitter
To co zrobiła KOD-ziarska Polonia w Chicago pokazuje jasno, że mamy do czynienia ze współczesną targowicą, "UB-eckim obliczem", które za wszelką cenę chce zniszczyć polskie państwo, polską demokrację i polski rząd. Takie zachowanie jasno wskazuje na to, że mamy do czynienia ze zdradą. I z tego powodu, rząd polski powinien podjąć odpowiednie kroki prawne!
Jak już pisaliśmy Polonia (choć lepiej nazwać tych ludzi "reliktem UB-eckim) z KOD w Chicago, napisała list-donos-apel do burmistrza Chicago, w którym domagają się ...  wycofania zgody na przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy w Chicago. (CZYTAJ TUTAJ)
 
Piszą m.in. "My, mieszkańcy Chicago i członkowie społeczności polskiej, zaniepokojeni stanem demokracji w Polsce, piszemy do pana w związku z zaplanowanym 19 maja wystąpieniem Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Parku Millennium. Prosimy, aby wycofał pan zgodę na korzystanie przez pana Dudę z tego forum, ponieważ nie jest godny przemawiać w sercu Chicago, które zawsze było miastem otwartym dla imigrantów, przyjaznym przedstawicielom różnych kultur, miastem potępiającym rasizm, antysemityzm, nacjonalizm i faszyzm (...) z niepokojem obserwujemy flirt polskiego rządu z elementami skrajnej prawicy, która wyraźnie promuje poglądy faszystowskie i antysemickie. Polityka ta, promowana przez Prezydenta Dudę, przyczyniła się do wzrostu ksenofobicznych i antysemickich nastrojów w Polsce". 
 
Ten stek kłamstw i pomówień najważniejszych przedstawicieli demokratycznie wybranej władzy w Polsce ma znamiona zdrady narodowej, za którą powinna być odpowiednia kara. Ci ludzie, relikt przeszłości czyli "czerwoni" wyuczeni w moskiewskiej szkole oszczerstw zasługują na reakcję. Ale reakcję rządu polskiego i to reakcję odpowiednią do tego, co robią! 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze