Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wstrzymane przyjęcia na jedyną porodówkę w Radomiu. Koronawirus u ginekologa!

M.N. 16:35 23 kwietnia 2020
pixabay.com
W związku z koronawirusem u jednego z lekarzy ginekologów w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, wstrzymane zostały przyjęcia na jedyny w tym mieście oddział ginekologiczno-położniczy. Zgłaszające się pacjentki będą kierowane do szpitali w ościennych miejscowościach.

Rzeczniczka szpitala Karolina Gajewska ujawniła w czwartek, że o wstrzymaniu przyjęć na oddział ginekologiczno-położniczy szpitala na Józefowie zdecydował zarząd lecznicy.

- Jest to podyktowane tym, że u jednej z osób z personelu medycznego wykryto zakażenie koronawisurem. Osoba ta została natychmiast odsunięta od pracy. Przebywa w izolacji domowej – przekazała rzeczniczka.

Według rzeczniczki cały personel oddziału ginekologiczno-położniczego został już przebadany na obecność koronawirusa i wszystkie wyniki są ujemne.

Na razie nie wiadomo, czy koronawirusem od lekarza zaraziły się przebywające na oddziale pacjentki. Gajewska zapowiedziała, że będą one miały wykonywane badania w czwartek.

 

Według rzeczniczki, wstrzymanie przyjęć ma charakter tymczasowy i prewencyjny. - Pacjentki zgłaszające się do naszego szpitala do porodu będą do odwołania kierowane do szpitali ościennych, w których są porodówki - zapowiedziała Gajewska.

 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze