Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

WSTRZĄSAJĄCE DONIESIENIA! Bomby w domach Hillary Clinton i Baracka Obamy!

M.N. 17:01 24 października 2018
Twitter@TheDemocrats
Dwa urządzenia wybuchowe znaleziono w biurach byłego prezydenta USA Baracka Obamy w Waszyngtonie i byłej sekretarz stanu Hillary Clinton. O sprawie poinformował dziennik "New York Times".

Bombę znalazł pracownik, który sprawdza codziennie pocztę, przychodzącą do byłego prezydenta Billa Clintona i jego żony, byłej sekretarz stanu Hillary Clinton. Przesyłka, jak wynika z oficjalnego oświadczenia Secret Service, była zaadresowana do Hillary Clinton. Taką samą przesyłkę dostał też w środę na adres swojej rezydencji były prezydent Barack Obama. 

"Opakowania zostały natychmiast zidentyfikowane podczas rutynowych procedur kontroli przesyłek pocztowych jako potencjalne urządzenia wybuchowe i zostały odpowiednio potraktowane jako takie" - czytamy w oświadczeniu. "Ochroniarze nie otrzymali paczek ani nie byli narażeni na ich otrzymanie. Agencja wszczęła dochodzenie karne w pełnym zakresie, które wykorzysta wszystkie dostępne zasoby federalne, stanowe i lokalne, aby określić źródło paczek i zidentyfikować odpowiedzialnych" - dodano. 

 

Biały Dom wydał komunikat, w którym potępia "próby przeprowadzenia agresywnych ataków" przeciw byłemu prezydentowi i byłej sekretarz stanu oraz innym osobom publicznym".

Źródło: Polskie Radio, IAR, media, Twitter

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER (STANKOWSKI) - JACEK OZDOBA (PIS) - SCHETYNA DOPROWADZIŁ JACHIRĘ DO SEJMU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze