Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wspaniali polscy olimpijczycy w Telewizji Republika w nowym programie „3.2.1. Start" - Naprawdę o sporcie

17:21 4 sierpnia 2016
TELEWIZJA REPUBLIKA
Od 5 sierpnia br. przez sześć tygodni, w każdy piątek o 18.30 będziemy rozmawiać o sukcesie, doskonaleniu, prawdziwej drodze na szczyt, a także szansach jakie tworzy dla sportu system państwa i finansowania sportu. W pierwszym programie gośćmi będą tyczkarka Monika Pyrek, skoczek wzwyż Artur Partyka oraz dyrektor sportowy Polskiego Związku Kolarskiego Andrzej Piątek.

Z okazji Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, Telewizja Republika przygotowała niezwykłe rozmowy z mistrzami polskiego sportu, którzy odkrywają tajemnice swojego sukcesu. Jak budować swoje mistrzostwo,  jak długo trwa sukces gwiazdy sportu i jaka jest cena, którą płaci się za bycie najlepszym?  

Doskonali sportowcy, trenerzy i wychowawcy opowiedzą o tym jaka jest droga na szczyt, od juniora do mistrza, od zawodnika do olimpijczyka. Poznamy osobiste historie olimpijczyków, ich widzenie sportu i najpiękniejszych momentów na Igrzyskach Olimpijskich.

Pierwszy odcinek w dniu inauguracji Igrzysk. Wielkie imprezy - koncentracja czy show, doświadczenia ze startów, kulisy zawodów. W Telewizji Republika rozmawiamy naprawdę o sporcie. A naszymi gośćmi w najbliższych odcinkach będą:  

Artur Partyka – wicemistrz olimpijski, medalista mistrzostw świata i Europy w skoku wzwyż

Monika Pyrek – mistrzyni, rekordzistka Polski i Europy w skoku o tyczce, olimpijka

Andrzej Piątek – dyrektor sportowy Polskiego Związku Kolarskiego, trener kolarstwa, były trener kadry narodowej MTB (m.in. kiedyś Mai Włoszczowskiej)

Mateusz Kusznierewicz - żeglarz, mistrz olimpijski z Atlanty, brązowy medalista olimpijski z Aten, mistrz świata

Grzegorz Sudoł – chodziarz sportowy, trzykrotny olimpijczyk (Ateny 2004, Pekin 2008 i Londyn 2012), brązowy medalista mistrzostw świata oraz srebrny medalista mistrzostw Europy

Michał Ligocki – snowboardzista, olimpijczyk, złoty medalista Uniwersjady w 2007 roku w snowboardowej konkurencji halfpipe.

 

Zapraszamy w każdy piątek od 5 sierpnia do 9 września o godzinie 18.30!

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze