Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wrocław: Nagi 21-latek biegał po dachu, chciał skoczyć. Był pod wpływem dopalaczy

AS 11:20 30 sierpnia 2018
Flickr
Wrocławscy policjanci zatrzymali zupełnie nagiego 21-latka,. Mężczyzna najpierw usiłował podpalić mieszkanie, a następnie chciał skoczyć z dachu 10-piętrowego budynku. 21-latek był pod wpływem dopalaczy. W jego mieszkaniu znalezionych zostało kilka dawek niebezpiecznych substancji. Zatrzymany trafił do szpitala.

Funkcjonariusze zostali wezwani na jedno z wrocławskich osiedli, gdzie po dachu 10-piętrowego budynku biegał nagi mężczyzna. Na miejscu policjanci zastali straż, która została wezwana do ugaszenia pożaru w mieszkaniu mężczyzny.

Młody mężczyzna po zażyciu środków odurzających biegał na mieszkaniu, w którym to rozpalił ognisko. Spowodowało to nadpalenie paneli podłogowych oraz szafy. Następnie mężczyzna uciekł na dach wybijając przy tym właz oraz uszkadzając klapę oddymiającą.

Funkcjonariusze i strażacy obezwładnili 21-latka. Mężczyzna trafił do szpitala na oddział toksykologii. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli kilka dawek dopalaczy.

21-latkowi za jego zachowanie grozi kara do 10 lat więzienia.

Zgodnie z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która w ubiegły wtorek weszła w życie, handel dopalaczami jest zagrożony taką samą karą więzienia, jak handel narkotykami.

Źródło: fakt.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - R. GROMADZKI - W. GADOWSKI - "UCIECZKA OD WOLNOŚCI"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze