Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wpadkami sypią jak z rękawa! Był Petru, była Scheuring-Wielgus... Przyjdzie czas na Joannę Schmidt? [ZOBACZ WIDEO]

am 17:03 22 listopada 2018
– Ja teraz tworzę partię Razem. Przepraszam... partię Teraz, partię Teraz przepraszam, przepraszam - powiedział Ryszard Petru w rozmowie z dziennikarką TVN. Podobną wpadkę zaliczyła Joanna Scheuring-Wielgus. Do sprawy odniósł się Adrian Zandberg.

Popularny ''Richard'' postanowił rozpocząć nową karierę, dokładnie w ten sam sposób, do jakiego przyzwyczaił nas za czasów Nowoczesnej... od gafy.

– Ja teraz tworzę partię Razem. Przepraszam... partię Teraz, partię Teraz przepraszam, przepraszam - powiedział Ryszard Petru w rozmowie z dziennikarką TVN.

Nawet dziennikarce TVN-u trudno było utrzymać powagę słysząc absurdalną pomyłkę Ryszarda Petru. Cóż... wypadałoby żeby przewodniczący partii wiedział, jak nazywa się jego ugrupowanie i nie mylił go z konkurencyjnym.

Do sprawy odniósł się sam Adrian Zandberg, członek zarządu Razem. " Teraz mogę już przyznać: @RyszardPetru to była nasza tajna broń. Skuteczny cios w polski neoliberalizm można było wymierzyć tylko od środka. Zadanie wykonane, teraz Ryszard przechodzi do nowych zadań na Podkarpaciu ;)" – czytamy we wpisie na Twitterze.

 

Końca nie widać

Joanna Scheuring-Wielgus nie odstaje. Podczas audycji Radia Zet zaczęła wymieniać wszystkie walory partii… Razem!

 

Źródło: Radio ZET, twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze