Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wolność słowa po szwajcarsku? Fabian Eberhard, który pisał o „marszu neonazistów w Warszawie”, banuje samych Szwajcarów za pokazywanie prawdy!

pmb 14:45 28 listopada 2018
Zrzut ekranu z serwisu Twitter/@FabianEberhard
Szwajcarski dziennikarz Fabian Eberhard kilkanaście dni temu zamieścił na Twitterze zdjęcie z Marszu Niepodległości z podpisem „straszne: 200 tys. nacjonalistów i neonazistów maszeruje w Warszawie”. Teraz mężczyzna banuje nie tylko Polaków, ale i Szwajcarów, którzy wytykają jego nierzetelność i podpowiadają, by sprawdzał co upublicznia.

„Dziennikarz Fabian Eberhard poszedł krok dalej. Po zbanowaniu połowy polskiego Twittera, zaczął banować nawet swoich rodaków ze Szwajcarii za wytykanie mu nierzetelności i sugerowanie, aby lepiej badał temat przed publikowanie tweetów i chowanie głowy w piasek” – napisał Daniel Liszkiewicz, który wcześniej informował o rozpoczęciu procedury pozwu przeciwko Szwajcarowi:

„Planuję pozew przeciw Fabianowi Eberhardowi za naruszenie dóbr osobistych mojej rodziny, z którą byłem na Biało-Czerwonym Marszu. Nazwanie uczestników neonazistami godząc w nas zbiorowo, godzi w każdego z nas z osobna. Kto pomoże w poprowadzeniu sprawy?”.

Poniżej zrzuty ekranu:

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze