Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wnuk Wałęsy za nic ma wymiar sprawiedliwości! Nie przyszedł na rozprawę

EmaPob 19:00 21 grudnia 2016
Facebook
W gdańskim sądzie odbyła się w poniedziałek sprawa przeciwko Dominikowi W. w związku z pobiciem 20–latki. Chłopak nie raczył jednak stawić się w sądzie.

Młoda kobieta, która stała się ofiarą ataku, we wrześniu ubiegłego roku wracała z pubu z koleżankami. Wtedy zaczepiła je grupka agresywnych mężczyzn, w tym wnuk Wałęsy.

– Zaczęli nas szarpać, koleżanka, która chciała ich rozdzielić, dostała łokciem w nos. Potem też dostałam łokciem, upadłam, zaczęli mnie kopać, wśród nich był Dominik W. W tym momencie szła jakaś para, stanęli w naszej obronie i również zostali pobici. Miałam krwiaka wielkości piłki nożnej. Obudziłam się w karetce. Miałam wstrząśnienie mózgu. Po wszystkim korzystałam z pomocy psychiatry, bałam się chodzić sama po mieście - mówiła ofiara ataku w rozmowie z "Faktem".

Prokuratura Rejonowa Gdańsk Śródmieście umorzyła postępowanie w tej sprawie, argumentując, że obrażenia ciała nie trwały dłużej niż siedem dni. Jednak mec. Piotr Bartecki złożył prywatny akt oskarżenia i prokuratura wznowiła śledztwo. W poniedziałek miała odbyć się rozprawa, jednak Dominik W. nie stawił się w sądzie, a ten zawiesił postępowanie.

Równolegle, przeciwko wnukowi byłego prezydenta toczy się proces w sprawie pobicia jego dziewczyny. 19-latek rok temu ranił ją dotkliwie nożem. Nieoficjalnie mówi się, że był pod wpływem narkotyków. Podczas zatrzymania, Dominik W. uśmiechał się i manifestował swój lekceważący stosunek do policjantów. Postawiono mu zarzuty znęcania się nad kobietą i uszkodzenia ciała. Za każdy z nich grozi mu do pięciu lat więzienia.

W gdańskim sądzie odbyła się w poniedziałek sprawa przeciwko Dominikowi W. w związku z pobiciem 20–latki. Chłopak nie raczył jednak stawić się w sądzie.

Źródło: telewizjarepublika.pl, wpolityce.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze