Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wnioski po Marszu Niepodległości: połączenie sił patriotycznych daje niesamowite efekty i moc

pmb 14:19 14 listopada 2018
Flickr/Piotr Drabik/Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
„Wniosek końcowy z biało-czerwonego Marszu Niepodległości jest prosty: połączenie sił patriotycznych daje niesamowite efekty i moc. Należy odsunąć na bok ambicje pojedynczych liderów i zacząć działać w kierunku porozumienia politycznego. Cel: większość konstytucyjna w 2019!” – pisze na Twitterze Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni).

W niedzielę, 11 listopada ulicami Warszawy przeszedł wielki Marsz Niepodległości. 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości zmobilizowało 250 tys. osób (takie są szacunki policji). Wielka demonstracja odbiła się szerokim echem w polskich i światowych mediach oraz pokazała siłę i jedność narodu. Marsz Niepodległości pokazał, że Polacy są niezwykle przywiązania do swojej historii i tradycji.

– Dziękuję, że przybyliście tutaj dla Polski, że przywieźliście biało-czerwone flagi, że jesteśmy tu i stoimy właśnie pod nimi, pod tymi barwami, za które krew przelewali nasi ojcowie, dziadkowie i pradziadkowie, pokolenia Polaków po to, żebyśmy mogli swobodnie je nieść, po to, byśmy mogli się pod nimi zgromadzić. Jest pod nimi miejsce dla każdego – to jest nasza flaga, nasza państwowa, narodowa, biało-czerwona – mówił prezydent Andrzej Duda podczas przemówienia.

Adam Andruszkiewicz przedstawił następujące wnioski:

Źródło: twitter.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze