Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Włoski korespondent: Gwałty i ogromna agresja uchodźców, to u nas codzienność

J.P 8:40 20 września 2017
wikipedia/Diliff/CC BY-SA 2.5
– Tutaj normalni ludzie nie rozumieją polityki. Nie rozumieją europejskiej nagonki na Polskę. Problem z emigrantami jest wielki i ja, jak i wszyscy w zachodniej Europie nie mam pomysłu jak go rozwiązać. Mam jednak nadzieje, że niektóre kraje takie jak Polska zdołają się obronić przed zgubną falą uchodźców – mówił w programie „Polska na dzień dobry” Kajetan Gaetano Britti włoski korespondent.

Włochy nie takie piękne

– Trzeba zapamiętać, że we Włoszech był kilka lat temu zamach stanu. O tym się w Europie nie mówi, ale ostatnim wybranym w demokratycznych wyborach przywódcą był Berlusconi. Teraz władza nie pochodzi z głosowania, sama się wybrała, a na dodatek jest pochodzenia lewicowego, co doprowadzi Włochy do zguby – informuje Włoski korespondent.

– Jak słyszę, że w Polsce nie ma demokracji, to sobie myślę, o czym oni mówią? Przecież w Polsce normalnie odbywają się wybory i normalnie można głosować, a we Włoszech gdzie podobno jest demokracja władza nie pochodzi z wyborów – zauważa Gaetano Britti.

Uchodźcy zmorą Europy

– We Włoszech wśród zwykłych ludzi już od dawna słychać głosy, że imigranci są wielkim planem na zniszczenie Europy. My już jesteśmy w momencie, którego nie da się odwrócić i naprawić, ale co mnie najbardziej dziwi Europa widząc, to co się dzieje we Włoszech, jak ci imigranci psują społeczeństwo dalej ich zapraszają i narzucają innym krajom przyjmowanie ich. Polska jako jeden z niewielu z krajów się przed tym broni i zachowuje zdrowy rozsądek – mówił dalej korespondent.

– Tutaj normalni ludzie nie rozumieją polityki. Nie rozumieją europejskiej nagonki na Polskę. Problem z emigrantami jest wielki i ja, jak i wszyscy w zachodniej Europie nie mam pomysłu jak go rozwiązać. Mam jednak nadzieje, że niektóre kraje takie jak Polska się przed tą zgubną falą emigracji obronią – mówił Gaetano Britti.

Gwałt w Rimini

– To wydarzenie bardzo tragiczne. Smuci mnie jednak fakt, że włoski sąd nie osądzi odpowiednio uchodźców, którzy dopuścili się gwałtu. Oni tutaj są wyjęci spod prawa. Codziennie gdy otworzę gazetę czytam o gwałtach imigrantów i oswajam się z coraz większą agresją. Dla nas we Włoszech gwałty i wszechobecna brutalność ze strony imigrantów stają się codziennością – informuje Włoch.

– Prawdziwa dawna Europa już nie istnieje. Kraje, które wyzbyły się katolicyzmu już narodowo nie istnieją. Są tylko wyznaczonym terytorium na mapie. Prawdziwa Europa według mnie teraz jest na wschodzie, a zachód ustąpił pod nawałem Islamu – zakończył Kajetan Gaetano Britti.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze