Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wjechał w tłum ludzi. Sprawca zastrzelony przez policję!

M.N. 8:31 22 marca 2019
pixabay.com
Chińska policja śmiertelnie postrzeliła mężczyznę, który wjechał autem w tłum ludzi. Według najnowszego bilansu podanego przez państwową telewizję, na miejscu zginęło siedem osób, siedem kolejnych zostało rannych, trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w mieście Zaoyang w prowincji Hubei w centralnych Chinach. 

Na razie nie są znane przyczyny i bliższe okoliczności zdarzenia. Podano jedynie, że sprawca wjechał w ludzi umyślnie. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. 

Jak podkreślają agencje, podobne wypadki w Chinach zdarzają się dosyć często. Pod koniec listopada zeszłego roku 29-letni bezrobotny wjechał samochodem w grupę uczniów, którzy przechodzili przez ulicę w północno-wschodniej prowincji Liaoning, zabijając pięć osób i raniąc co najmniej 19. Jak poinformowała wówczas policja, mężczyzna ten miał „myśli samobójcze z powodu kłótni z żoną” i wybierał swoje ofiary „losowo”.

Pięć dni później w wiosce w południowo-zachodniej prowincji Syczuan kierowca z nieznanego powodu uderzył w pieszych, zabijając siedmiu z nich. 

W innym wypadku pod koniec zeszłego roku mężczyzna wjechał swoją ciężarówką w dużą grupę ludzi, których następnie zaatakował łopatą i nożem. 

 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.158/2) - KALETA: NIEKTÓRE WYROKI SĘDZIOWSKI POKAZUJĄ, ŻE SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze