Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wizz Air uruchomi cztery nowe trasy lotnicze. Trzy będą z polskich lotnisk

ar 18:40 15 kwietnia 2021
Załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu. pixabay.com/@Free-Photos
Węgierski przewoźnik zapowiedział uruchomienie z Polski nowych tras. Chodzi o połączenia z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu Luton oraz do Oslo w Norwegii, a także z Warszawy na hiszpańską wyspę Fuerteventurę. Nowe kierunki zostaną otwarte w czerwcu i we wrześniu br.

- Wizz Air (...) ogłasza dzisiaj dodanie czterech nowych niskokosztowych tras z Polski. W letniej ofercie Wizz Air uruchomione zostaną połączenia z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu Luton oraz stolicy Norwegii - Oslo, a także z Warszawy na hiszpańską wyspę Fuerteventurę - podał w komunikacie przewoźnik.

Jak podała linia, nowe trasy z Polski zostaną otwarte w czerwcu i we wrześniu 2021 roku.

Połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu na trasach Gdańsk - Burgas, Rzeszów - Oslo i Warszawa - Fuerteventura, natomiast połączenie Rzeszów - Londyn Luton trzy razy w tygodniu.

Są to niezwykle ciekawe trasy, a szczególnie ważne jest połączenie z Warszawy na Fuerteventurę, które wystartuje 24 września i będzie realizowane 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki.

Bezpieczeństwo podczas podróży

- Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia, jak i schodzenia z pokładu - czytamy.

Mimo że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97 proc. wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

 

Źródło: wnp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze