Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Wirtualny Bieg Poczty Polskiej - biegnieMY osobno, pomagaMY wspólnie

ASy 15:30 24 września 2020
Istnieje możliwość wyboru trzech dystansówbiegpocztypolskiej.pl
Poczta Polska po raz pierwszy w swojej historii organizuje ogólnopolski i otwarty projekt biegowy "Wirtualny Bieg Poczty Polskiej". Wydarzenie odbędzie się w ramach uczczenia 462 urodzin Poczty i 500 rocznicy urodzin założyciela Poczty Polskiej - Zygmunta II Augusta. Jego zorganizowanie jest również okazją do wsparcia podopiecznych Fundacji Pocztowy Dar.

W wirtualny Bieg Poczty Polskiej włączyły się również Spółki z Grupy Kapitałowej: Bank Pocztowy, Envelo, Pocztowa Agencja Usług Finansowych oraz Ubezpieczenia Pocztowe. W dobie pandemii rozmaite zawody sportowe nie mogą odbywać się w formie tradycyjnej, dlatego wydarzenia w wirtualnym kształcie są tu idealną alternatywą.

Rywalizacja potrwa od 10 do 18 października 2020 roku. W wydarzeniu można pobiec dosłownie wszędzie, wystarczy udostępnić swój sygnał GPS. Uczestnik sam decyduje, kiedy pobiegnie oraz w jakim tempie. Nie trzeba pilnować limitów, a Wybrany dystans można przebiec według swojego uznania.

Dystanse i pakiety startowe:

· Bieg na 2 km – pod Patronatem marki Envelo – doskonały bieg dla debiutantów lub dla tych, którzy pragną rywalizacji. W biegu na 2 km nie ma limitu wieku, więc jest to doskonała propozycja dla dzieci lub osób rozpoczynających przygodę z bieganiem.

· Bieg na 5 km – pod Patronatem Banku Pocztowego. Doskonały dystans dla wszystkich, zarówno debiutantów jak i doświadczonych biegaczy.

· Bieg na 10 km – dla nieco bardziej zaawansowanych zawodników. Zapewne w tej grupie znajdą się też debiutanci na tym dystansie.

Pokonanie całej triady:

· Triada biegowa – prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią wyzwania. Trzeba pokonać każdy z dystansów: 2 km + 5 km + 10 km w
ciągu trzech różnych dni, w zakresie 10-18 października. Nie trzeba biec dzień po dniu.

Bieg z przesłaniem

Biorąc udział w tym wyjątkowym biegu każdy będzie mógł połączyć sportowe wyzwanie z charytatywnym celem, który może stać się dobrym powodem, aby się zmotywować i ruszyć z kanapy. Uczestnicy Wirtualnego Biegu Poczty podadzą pomocną dłoń młodym sportowcom z małych miejscowości. Zarówno środki pozyskane z dobrowolnych wpłat, jak i 5 zł z każdego sprzedanego pakietu startowego zasilą konto Fundacji Pocztowy Dar i posłużą małym klubom sportowym przetrwać trudne czasy pandemii.

Ambasadorem Wydarzenia jest Paweł Wojciechowski – multimedalista mistrzostw świata i Europy w skoku o tyczce, który będzie specjalnymi filmami publikowanymi w mediach społecznościowych Poczty Polskiej i swoich przygotowywał biegaczy do startu w Wirtualnym Biegu Poczty Polskiej. Pierwszy film dostępny jest do obejrzenia tutaj.

Źródło: Justyna Siwek, Rzecznik Poczty Polskiej

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze